logo

موتور جستجوی یکپارچه مقیم ۲۴

شهر یا فرودگاه مبدا را وارد نمایید
شهر یا فرودگاه مقصد را وارد نمایید
تاریخ حرکت را وارد نمایید
جستجو و مقایسه

انجام جستجو و مقایسه بین چندین آژانس و سایت دارای مجوز فروش آنلاین

انتخاب آگاهانه

پیدا کردن مناسب‌ترین گزینه بین نتایج هتل و پرواز آژانس‌های مختلف

انتخاب روش پرداخت

مشاهده لیست آژانس‌ها بر اساس روش پرداخت شتاب یا سایر روش‌ها

رزرو مطمئن

ورود به سایت مورد نظر از لیست مقیم ۲۴، پرداخت در همانجا و دریافت مدارک

محبوب ترین مقصد های گردشگری در ایران

هتل های برتر در ایران

از هتل های مجلل گرفته تا اقامتگاه های ارزان قیمت ، مقیم ۲۴ بهترین پیشنهادات را در مورد هتل های ایران ارائه می دهد.

همکاران مسافرتی

مقیم ۲۴ بهترین پیشنهادها را در این سایت‌ها جستجو می‌کند

موتورجستجوی یکپارچه مقیم

بروز ترین بانک اطلاعات پرواز

وب سایت“مقیم 24” ، جامع ترین پایگاه ارائه خدمات رزرو ، شامل رزرو و خرید اینترنتی بلیط هواپیما، رزرو هتل و محل اقامت، با صرف کمترین هزینه و زمان می باشد.
وب سایت “مقیم 24” که با در نظر گرفتن نیازهای جامعه کنونی و با هدف رشد کیفی خدمات گردشگری الکترونیک و فراهم کردن امکان انتخاب وسیع تر برای کاربران، طراحی و اجرا شده است؛ با ایجاد امکان رزرو اینترنتی پرواز چارتر و خرید آنلاین بلیط هواپیما گام موثری در حوزه خدمات گردشگری اینترنتی طی خواهد نمود.

خرید آنلاین پروازهای داخلی و خارجی

وب سایت “مقیم 24” با ارائه جامع ترین بانک اطلاعاتی سفر و پرواز و پیشرفته ترین موتور جستجو؛ امکان مقایسه قیمت بلیط هواپیما در پروازهای داخلی و خرید آن را فراهم کرده است. همچنین این امکان در تهیه بلیط پروازهای خارجی نیز قابل استفاده خواهد بود.

خرید بلیط چارتر

وب سایت“مقیم 24” ، به عنوان موتور جستجوی پیشرفته و با دسترسی وسیع به بانک اطلاعات پرواز و هتل، شرایط ویژه ای جهت ارائه بلیط های چارتری بوجود آورده است. کاربران می توانند با دستیابی به این اطلاعات در وب سایت“مقیم 24” ، با دید گسترده تر و امکان انتخاب بیشتری، جهت رزرو پروازها و خرید بلیط های چارتری مورد نیاز خود اقدام نمایند. همچنین علاوه بر روند رزرو آنلاین بلیط و هتل، امکان استرداد آن باتوجه به نوع بلیط هواپیما نیز برای کاربران فراهم شده است.

رزرو اینترنتی بلیط هواپیما و خرید آن بصورت آنلاین کمک شایان توجهی به صرفه جویی در هزینه و زمان کاربر می نماید. چراکه کلیه امور بصورت غیرحضوری و بدون نیاز به مراجعه به آژانس ها و شرکت های هواپیمایی انجام می گیرد.

وب سایت“مقیم 24” همواره در تلاش بوده تا با ارائه جامع ترین بانک اطلاعاتی سفر و پرواز و پیشرفته ترین موتور جستجو؛ به همراه ارزنده ترین خدمات پشتیبانی خود، گامی نو در زمینه خدمات گردشگری در دنیای صنعتی امروز بردارد.